Reference 

"Shodou několika událostí, které se staly v krátkém období, jsem si přestala věřit....Daniela Bulířová mě svým koučinkem pomohla natolik, že jsem opět našla v sobě sílu a víru jít za svým snem. Je to úžasná žena, která opravdu pomůže a posune váš život do silnějších vibrací. Vřele doporučuji!"

Petra Peterková obchodní ředitelka společnosti Databox, zakladatelka projektu Živé ženy

"Přednáška Daniely Bulířové měla spád, Daniela se od začátku snažila posluchače dostat do děje. Nutila účastníky, aby přemýšleli o jejích otázkách, reagovali na impulzy. Výhodou Daniely jako přednášející určitě bylo, že měla motivované publikum, které přišlo na přednášku z vlastního zájmu. Jsem přesvědčen, že by dokázala zaujmout i účastníky, kteří by šli na přednášku takříkajíc povinně. Proč? Protože používá příklady ze života, přednáška není suchá. Přestože jsem se podobných přednášek zúčastnil a přečetl na dané téma také několik knížek, považuji svou účast na přednášce za přínosnou. Přinutila mne podívat na svůj současný život z jiné perspektivy, a co je nejdůležitější, donutila mne přemýšlet. Daniela pokládala takové otázky, které bychom si čas od času měli položit sami, ale nemáme (!) na ně dostatek času: „Jsem spokojen se svým současným zaměstnáním?“ „Kde se vidím za pět let? Jsem s tím spokojen?“ Více neprozradím, aby nebyl potencionální posluchač ošizen o moment překvapení. A komu bych přednášku doporučil? Každému – mimo těch, kteří jsou se svou současnou situací stoprocentně spokojeni a na druhé straně těch, kteří to vzdali a rezignovali na jakoukoli změnu ve svém životě."

Kamil Jan Svoboda

Chtěla bych poděkovat za čtvrteční přednášku Daniela Bulířová. V hlavě se mi rojila spousta věcí a utřídila jsem si myšlenky. Některé věci jsou jakoby uvnitř nás všech, ale neškodí je dostat ven 🙂 a všechny i ty nejobyčejnější věci si připomenout a hlavně je fixovat! Přednáška se mi moc líbila, přednášející působí vyrovnaně a přesvědčivě. Když jsem odcházela, měla jsem pocit, že dokážu všechno, ale také jsem si uvědomila, že za tím bude stát ještě spousta práce... Během přednášky jsem se i příjemně dojala 🙂. Přednáška obsahovala i různá uvolňovací cvičení nebo úkoly, které byly nejen trefné, vtipné, ale i poučné a hřejivé. Rozhodně doporučuji a...Děkuji 🙂

Zuzka Kubicová